Mobil Uygulama Yaptır

Hakkımızda

Hakkımızda

Modern mobil uygulamalar yapıyoruz

Mobil uygulama sektöründe en önemli noktalardan birinin modern görünüm ve kolay kullanım olduğunu biliyoruz. Bunun için ekstra özen göstererek en güncel teknolojilerle en yeni tasarım standartlarına uygun mobil uygulama yaptırma hizmeti sunuyoruz.

2021

Yılında kurulduk

10+

Memnun müşteriye sahibiz

5+

Takım üyemiz var

5+

Proje tamamladık

Hedefimiz

Mobil uygulama geliştirme

Takım olarak üzerine yoğunlaştığımız tek konu mobil uygulama geliştirme. İstediğiniz mobil uygulama yaptırma işleri için tüm eforumuzu harcıyoruz ve profesyonel sonuçlar çıkartıyoruz.

woman_phone
team-3
team-2
Özverili çalışma

Sırrımız nedir?
Doğru takım

Takımımızda en güncel teknolojilere hakim çalışanlarımız ile istediğiniz mobil uygulamayı profesyonel şekilde tasarlayıp geliştiriyoruz.

Değerlerimiz

Sahiplenme

Mobil uygulamanız ne kadar tanınır olursa bizler için de bir o kadar etkisi oluyor. Her projeyi sahiplenerek en küçük ayrıntısına kadar dikkat ediyoruz.

Bağlantı Kurma

Mobil uygulama yaptırma konusunda bilgi almak için ulaşan müşterilerimizle projeye başlayamasak bile güçlü bir bağlantı kuruyoruz.

Başarı

Sunacağınız hizmetin başarıya bizi başarıya ulaştırıyor. Mobil uygulama geliştirmesini sizlerin kullanıcılarını düşünerek tamamlıyoruz. Başarı tek amacımız.

Saydamlık

Mobil uygulama yaptırma sürecine sizleri dahil ederek haftalık / iki haftalık raporlar ile son yapılan değişiklikleri bildiriyor. İstenmeyen noktaları hızlıca değiştiriyoruz.

İnceleme

Piyasadaki rakiplerinizi inceliyor, eksik yönlerini mobil uygulamanıza entegre ediyoruz. Başarılı mobil uygulama yaptırma hizmetinin rekabete hazır olması gerektiğini biliyoruz.

Servis

Mobil uygulama yaptırma hizmetini sunarken haftanın 7 günü iletişime açık oluyor, süreç içerisinde yeni fikirlerinize değer veriyoruz. Hizmet sonrasında teknik desteğe devam ediyoruz.

Trusted by

Takım

Sheryl Graham

Chief Operating Officer
Sheryl oversees the firm’s business operations including sales, marketing, business development, and communications.
Dogukan Gulyasar photo

Doğukan Gülyaşar

Takım Lideri
Doğukan leads Product Management, Design, and Marketing functions globally. He is responsible for the core products and features.

Susan Cox

Chief Financial Officer
Susan is CFO at Stratus, where she leads the finance, facilities, and information technology teams across all locations nationwide.

Fikirlerinizi gerçeklemeye hazır mısınız?