Mobil Uygulama Yaptır

Mobil Uygulama Yaptır

mobil uygulama yaptır

Mobil Uygulama

Teknoloji devrinin başlamasıyla beraber ceplerimize ve hayatımızın her anına giren mobil cihazları artık gün içerisinde kullanmadığımız hiç bir vakit yok. Bu yoğun kullanımın sebebi ise bizi ekran başında tutan, iletişimimizi sağlayan, eğlenmemizi sağlayan mobil uygulamalar. Neden sağladığımız mobil uygulama yaptır hizmetini kullanarak kendi mobil uygulama fikrinizi hayata geçirip bu dünyaya katılmayasınız? Mobil uygulama yaptırma için doğru adrestesiniz.

Mobil Uygulama Yaptırma Hizmeti

DTech olarak sizlere mobil uygulama yaptırma hizmeti sunuyoruz. Kurumsal şirketler için, start-up girişimler için ve bireysel fikirlerinizin hepsi için mobil uygulama yaptırma hizmetinin güvenle sunulduğu tek adrestesiniz. Uygulama yaptırma hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek. Uygulama portföyümüzden daha önce geliştirdiğimiz uygulamalarımızı görebilir, online ve güvenli olarak ödeme yaparak fatura kesebilirsiniz.

Android Uygulama Yaptırma & IOS Uygulama Yaptırma

Mobil uygulama yaptırma için ilk adımınızı atıp bizimle iletişime geçtikten sonra uygulama fikrinizi değerlendiriyoruz. Çalışma saatlerimize göre projenin geliştirme süresini çıkarıp sizlere neleri nasıl yapacağımızı sunuyoruz. Genellikle cross platform çalışarak mobil uygulamanızı hem Google Play hemde App Store’da yayınlama işlemlerine kadar tamamlıyoruz. Uygulamanız yayınlandıktan sonra seçtiğiniz pakete göre belirli bir süre teknik destek sunarak uygulama analizlerinizi sizlerle paylaşıyor, uygulamanızda gelişmesini istediğiniz yerlerin geliştirmelerini yapıyoruz. En son teknolojileri kullanarak mobil uygulama yaptır çağrınıza destek oluyoruz ve işlerinizi zamanında güvenle teslim ediyoruz.

Mobil Uygulama Yayınlama & Takip

Yaptırdığınız mobil uygulamanızı hem App Store’da hemde Google Play’de gerekli keyword’leri kullanarak paylaşıyor ve iki sistemin de sunmuş olduğu analytics yapısından uygulamanızın gidişatını takip ediyoruz. Uygulamanın gidişatına göre kullanıcılarınızdan feedback’ler toplayarak geliştirilmesini istediğiniz kısımlara opsiyonel olarak müdahale edip geliştirmeyi tamamlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Süreci

Mobil uygulamanızı bizimle geliştirme kararı aldıktan sonra ilk adım olarak ön çalışmalarımız başlıyor ve geliştirme sürecinden önce projeyi nasıl idare edeceğimizin çalışmalarını yapıyoruz. Ekibimizle toplanarak tasarımından kodlamasına kadar bütün işlerin ne kadar zaman alacağına karar veriyoruz ve sizlere bu ön çalışmayı kısa bir sunum halinde ve dokümanlar ile iletiyoruz. Daha sonrasında çalışmaya başlamak isterseniz proje başlangıç tarihi seçerek sizlere ilettiğimiz dokümandaki bitiş tarihine kadar sürecimizi başlatıyoruz. Mobil uygulama geliştirirken en son teknolojileri kullanmaya özen gösteriyor, en az maliyet ile geliştirmeye dikkat ediyoruz. Mobil uygulamanızı en son trend olan UI / UX tekniklerine göre tasarladıktan sonra en hızlı çalışacak şekilde kodlayarak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Daha sonrasında mobil uygulama marketlerinde yayınlayarak takibine devam ediyoruz.

Comments are closed.