Mobil Uygulama Yaptır

E-Ticaret Mobil Uygulama: Yeni Düzen

e ticaret mobil uygulama

Mobil Uygulama Devri

İçerisinde bulunduğumuz yeni teknoloji devrine ayak uydurmak her geçen gün biraz daha emek istiyor ve e-ticaret mobil uygulama bu alandaki önemli girişimlerden. Para kazandıran mobil uygulamalar yazımızda da bahsettiğimiz gibi artık tüccarlar, ticaret işleri ile uğraşan bireylerin teknolojiyi kullanmıyor olması mümkün değil. Teknoloji günümüzün her saatine yayılmış durumda ve bu artık ticaret için de geçerli. Ticari işletmesini mobil uygulama yaptıran, kurumsal firmanın daha görünür olmasını isteyen ve son kullanıcıya daha rahat ulaşmak isteyen bütün işletmelerin kendi mobil uygulamasını kullanması neredeyse artık standart haline geldi. Peki bu devirde yerinizi almak için ne yapabilirsiniz?

E-Ticaret için uygulama

Mobil uygulamaların geniş kitlelere ulaşma potansiyeli artık bütün ticaret modellerini geride bırakıyor. Aslında bunun nedenini görmek pek de zor değil. Günün her saati yanımızdan ayırmadığımız akıllı cihazlarımıza gelen ansız bildirimler, bizleri bu uygulamaların içerisine çekiyor. Ayrıca uygulama içerisinde paylaşılan ürünlerin reklamını yapıyor. İyi tasarlanmış bir mobil uygulamanın e-ticaret kapısı olarak kullanılmasındaki en büyük rol ise, kullanıcıya direkt olarak ulaşabiliyor olması. Cebimizde taşıdığımız boyut olarak küçük cihazlar bir bilgisayarı gün içerisinde taşıyıp bilgisayar üzerinden etkileşim kurmaktan çok daha kolay.

Bu yüzden işletmelerin artık web sitelerinden daha çok mobil uygulamaya bütçe ayırdıklarını, daha çok insan kaynağını mobil uygulama geliştirme üzerine harcadıklarını biliyoruz. E-Ticaret mobil uygulama ise, online ödeme sistemleri ile kolay kullanım arayüzleri ile ve ulaşılabilirlikleri ile ticari işletmelerin gözdesi olmuş durumda. Bu kadarı kullanıcılarınıza mobil uygulama sunmanız için yeterli. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Mobil dünyasına giriş yapmak

Her şeyde olduğu gibi, mobil uygulama dünyasına giriş yapmanın da bir tekniği var. Bu teknik öncelikle niş bir kategoride başarılı olabileceğini düşündüğünüz bir uygulama geliştirme fikri bulmak ile başlıyor. Fikrinizi bulduktan sonra mobil uygulama geliştirme aşamalarından tek tek geçmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle piyasa analizinin yapılması gerekiyor. Rakip firmaların benzer mobil uygulamaları var mı? Var ise bunların eksiklikleri ve avantajları nelerdir bunları listelemek gerekiyor. Bu ön araştırma sonrasında mobil uygulamanızın hangi teknolojileri kullanarak geliştirileceğine karar verilmesi gerekiyor. Daha sonrasında arayüz tasarımlarının tamamlanması ve kodlama sürecinin başlaması bu süreci takip ediyor. Bu süreçte profesyonel ve daha önce tecrübesi olan insanlarla çalışmak işin püf noktası.

Bu mobil uygulama sürecinde biz sizlerin yanınızdayız. Mobil uygulama fikrinizi bütün bu aşamalardan profesyonelce geçiriyoruz. Geliştirme aşamasına sizlere haftalık / iki haftalık raporlar göndererek sürecin neresinde olduğumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Sizleri sürece dahil ediyoruz. Tasarımlarımızı örnek kullanıcılara deneyimletiyor ve onlardan gelen dönüşlere göre tasarımlarımızı düzenliyoruz. En sonunda anahtar teslim mobil uygulamanızı sizlere sunuyoruz. Bu konuda bizimle çalışmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>