Mobil Uygulama Yaptır

Para Kazandıran Mobil Uygulama Fikirleri

para kazandıran mobil uygulama fikirleri

Mobil uygulama

Para kazandıran mobil uygulama fikirleri için, dünyayı keşfedebileceğiniz mobil uygulamalar, işlevsellik için mobil uygulamalar bu sektörde başı çeken kategoriler arasında. Mobil uygulama hayatımızın her saatinde karşımıza çıkıyor. Sizin de bizimle çalışarak rahatlıkla mobil uygulama sahibi olabileceğinizi belirtmek isteriz. İstediğiniz her türlü mobil uygulamayı planlı olarak geliştiriyor ve geliştirme sürecine sizleri dahil ediyoruz. Bu yazıda isterseniz bizimle nasıl mobil uygulama sahibi olabilirsiniz ve mobil uygulama yaptırma hizmetimiz ile neler kazanabilirsiniz onlara göz atalım. Mobil uygulama sahibi olmak istiyorum deyince akla gelen ilk soru bu mobil uygulama hangi kategoride olmalı? İşte cevabı

En çok kazandıran uygulama kategorileri

Bu kategoriler arasından seçim yapmak için mobil uygulama geliştirme için bir fikrinizin olmadığını varsayıyoruz. Eğer bir işletme sahibi iseniz, kurumsal firma için mobil uygulama yaptırmak sizin için en kârlısı olacaktır çünkü mutlu müşteriler/kullanıcılar hâli hazırda yürüttüğünüz işten kazancınızı kat ve kat arttıracaktır. Aynı zamanda start-up ve girişimler için ise mobil uygulama hayati bir önem taşıyor çünkü yeni kullanıcılar ile birinci elden etkileşime girmenin en kolay yolu istisnasız herkesin cebinde taşıdığı cihazda bir yer edinmek olacaktır.

İçerisinde bulunduğumuz yıl dahil önümüzdeki 3 yıl içerisinde en çok para kazandıracak mobil uygulama kategorilerini listelemek gerekirse en başta “Oyun” sektörünün geldiğini belirtmek gerekecektir. Oyun sektörü içerisinde uygulama satın alım işlemleri ile mobil uygulama kategorilerinde en çok kâr elde edilebilir. Bunu takip eden para kazandıran uygulama kategorileri ise şu şekilde:

  • Fotoğraf ve Video uygulamaları – Vsco, Photoshop, Fotoğraf düzenleme uygulamaları
  • Eğlence uygulamaları
  • Sosyal medya uygulamaları – TikTok, Instagram, Facebook
  • Kitap uygulamaları
  • Müzik uygulamaları – Spotify, Apple Music
  • Diğer uygulamalar

Nasıl uygulama yaptırabilirim?

Mobil uygulama yaptırmak için biz devreye giriyoruz. Yukarıda belirtilen kategorilerde veya kendinize özgün bir fikriniz olması durumunda bizlerle istediğiniz mobil uygulama yaptırma paketi hakkında iletişime geçebilirsiniz. Sizler için geliştirme sürecini planlayacak, uygulamanızın tasarımını yapacak ve son teknolojiler ile kodlamasını yapacağız. Son aşamada ise bütün mobil uygulama pazarlama marketlerinde sizler için uygulamanızı yayınlayıp kullanıcılarınızın yorumlarını takip edeceğiz. Mobil uygula geliştirme sürecinin nasıl işlediği hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>